Já jÁ Já

ráno moudřejší večera> jdu spát XD

22. května 2008 v 21:52 | DaNNy.pRinCeSS
tak vám lidi newím, už se se změnou designu piplám druhým dnem a furt se mi to nějak nezdá. okraje si musím pochwálit, ae stránka je nějaká moc jednoduchá a prázdná... nemáte nápad??
dnešní začátek dne byl strašný. nejhorší, za několik moc posledních měsíců. jak moc mě to mrzí... ae už je snad za námi vše zlé a už to bude jen lepší a lepší..
na školu kašlu víc a víc, zrowna, když se píše nejwíc písemek.. zwládám to jakš takš, ae samozřejmě, se trochu horším. čím to je, newím, ae profesoři mají kecy, žhe mám v hlaě jiný věci než jenom učení! fuck. zejtr aonečně pátek. ať už je to za námi. razím po škole s Jarouškem k nim, na Mel. pink house 4ewa :)
rozhodla jsem se, žhe si koupím barwu na vlasy a jdu do toho.. to je úlet, ae třeba to nedopadne tak zle ;) chce to změnu a já jsem se rozhodal malinko zaexperimentowat ;) uwidíme.
pjomiňte mi, žhe moc nepíšu a nedáwám články, upřímně , moc commentů k těm posledním článkům nebylo.. :( ae co, vlastně si to píšu jen pro sebe..
tak papapa
mějte se krásně

moe SBéčka ♥ ♥ ♥

21. května 2008 v 17:51 | DaNNy.pRinCeSS
moe SBčka:

my lowely shoes :)

19. května 2008 v 21:22 | DaNNy.pRinCeSS
tak jak jsem vám už před pár dny psala , házím vám sem swoje nowé balerínky :) mno.. byly mi dost těšné, tak jsem dneska šla zkusit o číslo větší, žhe bych je popřípadě vyměnila, ae v těch o číslo větších jsem měla 3 cm mezeru.. tak to asik ne.. XD nechala jsem si swoje 38 a budu doufat, žhe se trošku roztáhnou, ooh.. snad :) ae jinak, nejsou nádherné?? nádherné.. nádherné XD
kukněte se

sometimesihatemyself

14. května 2008 v 21:02 | DaNNy.pRinCeSS

my new hair???

14. května 2008 v 19:24 | DaNNy.pRinCeSS
chystám se opět zajít ke Kristýně (mojí kadeřnici) a nechat si nějak hezky přeělat vlásky.. newěděla jsem vůbec, jakej zwolit sestřih. rozhodně chci změnu, nesnáším stereoyp.. to víte ne, tak to musím nějak změnit. o barwě jsem se asik už rozhodla.. jdu do swětlounký :) na netu jsem si našla pár účesů.. tady:

sometimes i wisch i was a hippo

11. května 2008 v 17:04 | DaNNy.pRinCeSS
našla jsem webowku shopu, ve kterým jsem si koupila v Anglii úpo cool tričko.. :) dále máte eče náhled, tý holky si newšímejte.. je fakt diwná.. aspoň se mohla twářit líp co.. XD a zwlášť když má na sobě moe triko!

diplomek

10. května 2008 v 22:30 | DaNNy.pRinCeSS
diplomek pro ELiSSsska za tu mojí jakožhe "bleskofku" XD prwní to uhádla a napsala ;) tak co, jsem slíbila diplom negh tak tu ho máš XD

od Jarouška ♥

9. května 2008 v 16:23 | DaNNy.pRinCeSS
love love love love love love love love love love love

mY fRiEnDs v jEdNé HrOmAdĚ

7. května 2008 v 18:20 | DaNNy.pRinCeSS
tak mě už dlouho napadalo, žhe bych sem mohla
napsat něco o lidech, které mám ráda a hrají v mém žiwotě větší roli.. jsou to mé kámošky, kámoši, bez kterých by to už ani nebylo ono :) a tak jsem se s tím pohrála a vytwořila seznam wanted :) tak se podíwejte...

ANGLIE

27. dubna 2008 v 22:57 | DaNNy.pRinCeSS

tally weijl.. do you know it?

19. dubna 2008 v 13:23 | DaNNy.pRinCeSS
jeden z mých oblíbených shopů, mají tam naprosto cool hardy, naposled jsem si tam koupila takowý černo-růžowá šátek.. fakt ustej ;) myslím žhe jediný tento shop v ČR je v Praze v Palladiu.. bohužel..

owečka od Katušky

19. dubna 2008 v 12:57 | DaNNy.pRinCeSS
tenhle obrázek pro mě namalowala moe Katuška.. nice <3

OzNáMeNí ! ! !

26. března 2008 v 19:26 | DaNNy
změna je žiwot, což je moe oblíbenýa proto.. pro moje SBčka: měním si nick na:
DaNNy.pRinCeSS
tak jen abyste to věděli a nediwili se, kdo žhe vám to píše

It´s my birthday today :)

21. března 2008 v 15:00 | DaNNy
It´s my birthday today :)
I´m 17 years old :)

řetězák about my gr8 blog :)

19. března 2008 v 20:36 | DaNNy
  • Podle čeho sis vybral adresu blogu?
  • chtěla jsem něco naprosto ujetýho a netradičího... vzniklo tohle, ae přezdíwek má můj blog víc... hm.. grejtsuper extra mega cajk upo pink blog!!!!! XD
  • Měníš design často?
  • řekla bych žhe docela často.. tak jednou za měsíc.. ae tak když mě to bawí tak s tím nic nenadělám :) vždycky dostanu nějaký nápad a nemůžu odolat ;)
  • Podle nálady nebo prostě pravidelně?
  • spíš podle nálady ;)

moe záwislosti...

14. března 2008 v 18:23 | DaNNy
chipsy... oprawdu strašně, strašně se přemáhám, abych je nejedla, když mám možnost. chipsy škodí postawě a tak se jim vyhýbám. momentálně prowádím odwykací kůru a zatím se mi daří XD ale jinak jsou moje nejoblíbenější Bohemia chips Grande :)
čokoláda... mno tak samožhe normální mléčná milka je mňamka, ale taky škodí postawě, tudíž se jí taky vyhýbám, místo toho teda občas papkm tmawou čokoládu, nejlépe ně co se 70% kakaa, moje nejoblíbenější je Lindt.. mno a když už jsme ní, tak ta s hruškowou příchutí nemá chybu :)
telefon... bez swýho mobílku nedám ani ránu!
internet... jo.. tak proč asi, neustálej chatting přes íčko a my gr8 website
tanec... tak tuhle aktiwitu prowozuju téměř denně a už když slyším nějaký fine song tak bych tancowala... XD
music... nepřežila bych bez hudby ani jeden den!!
croissant... aah, tak těchto dobrůtek co si dáwám k snídani se jen tak asi nepřejím... :)
moe zlato... tak myslím žhe není třeba komentář.. pjostě L.O.V.E.

I am SHARPAY EVANS XD

16. ledna 2008 v 20:05 | DaNNy
na High school musical nekoukám asi jako jedna z mála, jediný co z toho beru je Ashley Tisdale a její songy. jen tak ze srandy jsem si dělala test komu jsem z toho seriálu nejvíc podobná. otázkám jsem většinou nerozumněla ale dávala jsem odpovědi co se mi nejwíc líbily a vyšlo mi žhe jsem jako SHARPAY, tudíž Ashley.. náhoda žhe,?? XD

charakteristika (mOjE twoRbA)

14. ledna 2008 v 20:47 | DaNNy
Městská ulička pohlcená stínem se zdá být na první pohled tmavá. V horkém dnu kdy slunce na bleděmodré obloze pálí na střechy domů, v úzké uličce vznikl stín. Veškerý sluneční svit a jas z jinak zašedlé uličky zmizel. Tento stín však není tmavý a studený, naopak má teplý matný odstín slunce. Šed se ztrácí. Zpestřením v celkově jednoduchého odstínu je zářivá červeň rozkvetlých květů muškátů visících z květináčů zavěšených na okapech střech. Stejně tak i malé reklamní billboardy umístěny na kamenné dlážděné zemi, položené u vchodu do obchůdku s novinami, jejichž listy vykukují zpoza rohů vchodu, v jednom z řady malých domků. Domky navazující jeden na druhý mají velmi zastaralý zevnějšek. Jsou to stavby z cihel s lehkou omítkou šedé či béžové barvy. Místo je liduprázdné. Pouze na konci uličky je vidět postávající houf lidí, lehce oděných v letních šatech. V pozadí daleko za těmito lidmi se rozprostírá zeleň stromů, mezi nimi střechy domků.
Právě ten teplý odstín je mi na pohled velmi příjemný, cítím z něj sálat teplo letních slunečných měsíců. Typická ulička přímořských zemí jadranu ve mně vzbuzuje vzpomínky na letní dovolenou u moře. Světlo slunečních paprsků dopadajících na střechy domů mě naplňují energií. Zpustlost uličky je však malinko smutná, na druhou stranu klidná atmosféra svádí k relaxaci, odpočinku mysli. Stará fasáda domků poukazuje na to, že se domy po dlouhou dobu nikdo nesnaží udržovat. Působí svým barevným sladěním jednoduše až nezajímavě. Jenže právě tento styl je zde jedinečný a výstižný pro toto místo, přesně se sem hodí. Prosvícení jednoduchosti pestrobarevnou flórou rozkvetlých květin je jakýmsi světýlkem ve tmě, které okolní svět prozáří. Přítomnost lidí v dáli ruší úplný pocit prázdnoty. Otevřené okenice na domech mi dokazuje, že se uprostřed prázdnoty ukrývá život.

moje tvorba :)

22. prosince 2007 v 22:09 | DaNNy
tak tohle jsem kreslila já :) docela hezký co?

♥Crazy/Beautiful♥

8. prosince 2007 v 14:22 | DaNNy.pRinCeSS
jeden z mých nejoblíbenějších filmů: Šílená/krásný (Crazy/beautiful).. je to asi tak 3 roky zpátky, co jsem si tenhle film čistě náhodou půjčila ve videopůjčovně.. od tý doby jsem ho viděla ještě mockrát.. nepočítám to ale přes deset to bude určitě. I love Jay Hernandez.. je prostě skvělej :
je to hrozně romantickej flmík, a soundtrack je krásnej, u některých songů jde třeba jen o vteřiny, než se rozbrečíte a eče když koukáte na děj... XD
tady mám nějaké klipy, LOOK at THIS (a pak na celý článek):
Perfect - Crazy/Beautiful
Don't close your eyes
They may not open
What if they open
Would you be alive

Everyone falls
But not everyone rises
Why don't you get up
And rise again for me

chorus

What if the world were
a little more perfect
Would you stop crying or
would you take the leap
What if the world
were a little more perfect
Would you open your eyes
and blink again for me

What about friendship
What about friends
You said the whole world
was against you
And it all had to end

What about love
What about family
What about all that
you have to live for

chorus

It isn't easy here without you
Why did you leave me
What am I supposed to do
(without you)

chorus
 
 

Reklama