ewo samo moe cajke

10. ledna 2008 v 20:11 | DaNNy |  moje KeCy
napadlo mě, žhe by bylo docela zajímawý, natočit na widejko mojí cestu na wlak když jedu ráno do školy Běžim Běžim *914*. hlawně tedy ten prwní kousek od baráku. ze Sahary se w posledním týdnu stal jeden welkej ledowec. způsob,jakým se dostáwáme dolů z kopce je k popukání.. dneska jsem to kupodiwu ustála na nohách.. jen jsem se bála abych tam neudělala na tom kopečku prowaz, heh to by už tak ftipné nebylo Hihihi (sn) *607*. w poslední době totálně ujíždíme (společně s Katuškou) na songu My life be like ooh aah... někteří ví proč a jak.. a když se chci uvolnit, pustím si Joss Stone je úpo super a ty songy jsou balzámem na nerwy. prostě gr8. teďka mi tu zpíwaj Billy tallent (FOREVEEER!)
jsem "pozwaná" Co se dá dělat *612* do RADIOBARU na akci, takže se hafo moc těšííííííím. sejde se tam zase kopec lidstwa, samo že DS3 v přewaze a já ale ne.. prej tam bude eče jedna holka.. teda.. to bude nezwyk Hehe *610* ale tak co.. kecat tam s kým mám tak toe důležitý.
dneska jsem se zhulila z wodnice. na ten staw w prwních pěti minutách jsem wždycky připrawená ae že budu out eče i pak, na to mě dneska nikdo nepřiprawil.. čím to bylo newim.
dočítám book Perníková panenka kterou jsem před Vánoci pořídila za půl sta v Lewných kniháh a eče dneska se pustim do druhýho dílu Prcek. tak konečně jsem aspoň dočetla něco do konce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama