Prosinec 2007

končí ROK 2007.. a nejen to

30. prosince 2007 v 10:52 | DaNNy |  moje KeCy
hey everybody, které vás to ještě nepustilo a chodíte si číst tyhle moje blbiny.. včera jsem myslela, že je pátek... až tak nemám přehled o čase XD a tak jsem byla ráda, když jsem zjitila že je vlastně sobota. úpo nejvíc se těším domů a snad i do školy.. nevypadá to normálně, zvlášť u mě, ale tady mě nedrží tolik věcí jako mě táhne domů. vůbec ani nemám náladu slavit nějaký Nový rok.. je to špatně načasovaný XD
jak se věci s časem mění... někdy je to fajn, někdy ne.. u mě se od jistýho dne pár věcí změnilo. a nevím, jestli je to dobře nebo špatně.. na to jistě přijdu časem ale mám z toho i trochu strach. jedno je ale dobře. smířila jsem se s krutou realitou, kterou jsem si sice uvědomovala celou dlouhou dobu, ale naděje ve mě žila i tak... jak je občas užitečný ukládat si na ICQ historii... člověk si to přečte.. vzpomene si na ty chvíle, kdy měl úsměv na tváři z úplné blbosti a pak se zase dočítá takový kecy, ze kterejch je pak akorát špatnej. tohle nemám absolutně za potřebí. proč se trápit? pochopila jsem a na všechno kašlu. chce to čas... občas bych si tak přála vrátit ten čas zpět..
vůbec jsem se nezmínila jak jsme minulou neděli, den před Vánoci byli s klukama z DS3 v baru.. shodli jsme se, že o tom sem psát nebudu... souhlasila jsem, jistě všichni tak nějak celkově chápou proč XD všichni jsme se tam (snad) skvěle pobavili a já jenom doufám že se ještě někdy taková akce bude opakovat. právě to mi dokonale otevřelo oči.. děkuju ! ! !

hOt aS iCe iCe iCe iCe .....

28. prosince 2007 v 2:13 | DaNNy |  moje KeCy
co jsem tady, tak buď pařím, anebo se totálně nudím.. nevím co je horší, buď mi je zle, anebo mi je eče hůř, protože nudu vyloženě nesnáším. asi si říkáte že jsem divná, ale docela se těším, až prázky skončí a zase se půjde do školy. je to fajn když se člověk má na co těšit, a u mě je toho víc, na co se těším. mnozí by se nejspíš divili, proto bude lepší, když si to nechám pro sebe a asi si to nechám pro sebe navždy, což bude úplně nejlepší.
ačkoliv Britney, jak víte, nemám ráda, poslouchala jsem na youtube nějaký songy z jejího novýho cedka a některý nezní vůbec špatně, například tento, který jsem si docela oblíbila:
Britney Spears - Hot As Ice STÁHNOUT MP3
a já jdu teď spinuškat, protože jsem tak trošku unavená. už mám toho flámování dost, asi proto jsem dnes odešla od "Heblajna" dříve než ostatní. nechám si to na Silvestra, abych tam nebyla úplně dead.

25.prosince, 2007- zpátky ve svém rodném kraji

25. prosince 2007 v 13:52 | DaNNy |  moje KeCy
heeeej zdravím vás z Valašska :) tak už jsem zase tady, na vánočních prázkách. jak jsem se těšila, ani ne na to až budu tady, ale hlavně na volno. věřím, že si to tu ale budem snažit užít. večer přijede teta, tak to ještě budou Vánoce pokračovat. mamka si láme hlavu s tím, jestli mikinu, co koupila bratránkovi, bude nosit, přetože neni ze skateshopu. jsem jí poradila, ať mu nakecá že jí viděla na nějakém skejťákovi, že by se na to mohl chytnout. uvidíme. každopádně- ta mikina je fakt hezká.
zítra nejspíš vyrazíme s kámošema z Klob na disko.. to jsem teda zvědavá. dneska jdem s rodinkou a známýma do hospy.. njn to tu bude samá kalba teďka...
Vánoce u nás byly dost dobrý, jsem spokojená, dostala jsem super věci, od pyžama s Hello kitty, přes kosmetiku až po životopis Leonarda da Vinciho o 600ti stránkách, tak jsem do toho zažraná a čtu a čtu.. je to perfektní! a co hezkýho jste dostali vy??

MERRY CHRISTMAS

24. prosince 2007 v 16:26 | DaNNy |  moje KeCy
I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !I WISCH YOU ALL MERRY CHRISTMAS ! ! ! ! !

moje tvorba :)

22. prosince 2007 v 22:09 | DaNNy |  Já jÁ Já
tak tohle jsem kreslila já :) docela hezký co?

fourth ♥

22. prosince 2007 v 18:52 | DaNNy |  fotky Ashley ♥

Not like that video

22. prosince 2007 v 18:40 | DaNNy |  videAshley ♥


***vánoční ples***

22. prosince 2007 v 18:11 | DaNNy |  moje KeCy
naprosto jsem si včerejší ples užila! ani jsem nečekala že mě to tam nakonec bude tak bavit, dokonce jsem se vykašlala na poslední vlak a jela jsem až v půl jedné ráno. nejdřív jsem ani netancovala, koukala jsem na ostatní jak tancujou.. všechny tance kromě jiwe a walzu tancujou jinak. dokonce i blues mají jinak.. po přestávce se mě ujal matas. hodně rychle jsem se jejich kroky naučila, cha chu a rumbu, kterou jsme se my neučili vůbec, ale fakt mě to bavilo :) Lukas se cukal a tancovat nechtěl, proto jsem se ho ani neptala a šlo se.. :) náhodou mu to šlo, na to že tam chodil jen občas a ještě v sobě měl tři dvanáctky XD jinak jsem tancovala už jen s Mírou (o kterým si kluci mysleli že s nim chodím, to nevím jak na to přišli, ale fakt ne XD) a jednou když mi všichni utekli tak pro mě přišel nějakej hippiesák a tancoval všechno zase nějak jinak a že já to neumím mu bylo volný, tak jsem musela improvizovat a lítala jsem tam.. XD jak jsem nevěděla.. fakt super, nelituju že jsem tam šla. byla by sranda kdyby matas hodil na net to videjko jak Lukas tancuje s jablkem.... XD dobře jsme se nasmáli ;)

nestíhám

19. prosince 2007 v 22:19 | DaNNy |  moje KeCy
chěla jsem ještě něco napsat, ale vzhledem k tomu že je pozdě a já se musím učit na zítřejší testík z matiky, na který se všichni faakt strašně těšíme.. :( tak už nic nenapíšu.. no ale díkybohu je to poslední test letos, tak se docela i těším no XD ne dělám si srandu. hlavně doufám že to pochopím, jinak jsem ztracená.. tak já jdu na to držte mi palce... a taky limitům, ti píšou 5 písemek... XD

klid před (nebo po) bouři.....?

17. prosince 2007 v 22:08 | DaNNy |  moje KeCy
tak už jsem se uklidnila... nějak jsem před chvílí byla trochu víc mimo... totálně hyperaktivní a nešlo to zastavit nevěděla jsem co mám dělat dřív XD ale teď už jsem zase v klidu.. čím dál tím víc si uvědomuju, že se blíží prázdniny.. má to svoje výhody na který se všichni těšíme- bude volno! ale já... bude to strašně dlouhý. mám pocit jak kdyby mělo všechno nějak najednou skončit, a pak už bude na všechno pozdě.. jde jen o pocit ale já jsem v čím dál větším tlaku že něco nestihnu. strašný pocity. ale vím, že to nestihnu a proto je to takový. nějak je všechno jinak a mě to štve. nevím co mám dělat, když ani nemám tu přležitost udělat taky jednou něco správně. na druhou stranu, já nikdy nevím co je správný, protože když si myslím že je něco dobře tak se to pak obrátí v úplně opačnou věc. je to špatný. sotva tenhle text někdo pochopí. někdo by mohl, ale asi nebude vědět co tím chci říct. svoje myšlenky mám v hlavě a část jich tam nechávám. nestojí to vůbec za řeč se s tím trápit.. a jsem zase u těch svých pocitů.. pomoz mi...

third ♥

17. prosince 2007 v 18:54 | DaNNy |  fotky Ashley ♥

second ♥

17. prosince 2007 v 18:28 | DaNNy |  fotky Ashley ♥
Click to view full size image

first ♥

17. prosince 2007 v 18:18 | DaNNy |  fotky Ashley ♥
Click to view full size image


Sprejer Frajer

16. prosince 2007 v 21:55 | DaNNy |  next music
tak na toto mrkněte... určo to budete znát, je to strašně staré ale mně se to hrozně líbí :)) prej že je to z roku 1994 a té holce bylo 12 roků XD mazeeec
.. kobobóbo džódžo ...

Chytili sprayera sprayera frayera
že písal na stenu sprejom Ľúbim Ťa
Chytili sprayera sprayera frayera
že písal na stenu sprejom Ľúbim Ťa

A policajt sa vytešuje zápisnicu vypisuje
a zatiaľ opodiaľ okradli mi kámošku a vypáčili sámošku
a vybrali štyri banky sfaľšovali nové známky
a ukradli super autá - to netrápi policajta
zmenili si fúzy, vlasy, utiekli na falošné papapapapapasy
Chytili sprayera sprayera frayera
že písal na stenu sprejom Ľúbim Ťa
Chytili sprayera sprayera frayera
že písal na stenu sprejom Ľúbim Ťa

A policajt sa vytešuje zápisnicu vypisuje
a zatiaľ opodiaľ za rohom sa tiene mihli
pichajú si hnusné ihly a zlodeji v cudzom byte
vyňuchali prachy skryté, otrhali plagáty
nič tu na nich neplatí
zmenili si fúzy, vlasy, utiekli na falošné papapapapapasy
Chytili sprayera sprayera frayera
že písal na stenu sprejom Ľúbim Ťa
Chytili sprayera sprayera frayera
že písal na stenu sprejom Ľúbim Ťa

.. kobobóbo džódžo ...

Chytili sprayera sprayera frayera
že písal na stenu sprejom Ľúbim Ťa
Chytili sprayera sprayera frayera
že písal na stenu sprejom Ľúbim Ťa

Chytili sprayera sprayera frayera
že písal na stenu sprejom Ľúbim Ťa
Chytili sprayera sprayera frayera
že písal na stenu sprejom Ľúbim Ťa

A policajt sa vytešuje a Sprayer je frajer
A policajt sa vytešuje a Sprayer je frajer

unique photo: ME AND DJ WICH!!!!!!!!

16. prosince 2007 v 20:22 | DaNNy |  photossssss
tak vám chci ukázat památku na svou první návštěvu Karlových lázní, fotka mě s DJ Wichem.. :) nevím proč, ale mám z toho prostě radost!! škoda že tam neni ještě Indy aby byli komplet ale tak třeba někdy příště... :)

velmi krátké info

15. prosince 2007 v 22:27 | DaNNy |  moje KeCy
je mi fakt hrozně.. pohádala jsem se s kámoškou... kvůli klukům samozřejmě, což mě sere dvakrát tolik. si budu muset nechávat nějaký věci pro sebe. další věc je krize s tím kamarádem z čehož jsem v prdeli ještě víc. ale už to nebudu vůbec řešit. problém je že se mi nechce vůbec nic psát, nemám náladu. včera jsme byli v karlovkách, bylo to tam naprosto skvělý a myslím že jsme si to dobře užili všichni.. teda pár detailů mi vadilo ale bylo to fajne. kdo nešel, měli byste začít litovat.. jsem vyfocená s DJ Wichem, je skvělej. Indy se na mě umíval ale měl okolo sebe nějaký lidi tak jsem se k němu nedostala.. z alkoholu jsem měla až tak čtvrt hoďky před odchodem jednoho panáka něčeho strašně silnýho a hnusnýho co koupil Dešťák a docela mi to otevřelo pusu, jsem toho pak nakecala... XD po jednom panáku... jde to se mnou z kopce.. hahaha XD mohla bych o tom večeru vyprávět hodinu.... bylo to hustý.. a taky o dnešku ale fakt nemám náladku.. jdu tatíkovi zabalit dárek k Vánocům.

ples

13. prosince 2007 v 19:57 | DaNNy |  photossssss
Tak tady jsem já s Míšou a na durhý fotce s Katkou, na plese.. víc fotek sem nebudu dávat toe zbytečný, chtěla jsem sem eče šoupnout nějakou s Jirkou (mým tnaečním partnerem) ale bohužel tu v pc žádnou takovou nemám takže nic.. snad bude stačit jen malá ukázka.

Katušky tvorba :)

13. prosince 2007 v 19:19 | DaNNy
tak toto prosím dneska svořila naše Kačenka :)) a dokonce mi to nakonec věnovala tak to je hezký :) jsem to sem musela šoupnout.... jo a před Vánocema sem dám ještě něco, to bude terve krááásný si počkejte...
no jinak to vlastně vzniklo tak že jsme spolu seděly asi na tři hodiny, páč Katušku její spolusedcí opustila a sedla si k jiný kámošce a ta moje sousedka odešla úplně ani vlastně nevím kam.. tak jsem si sedly spolu a byla sranda. poslouchaly jsme místo dvou nudnejch hodin chemie mp3- mimo jiné taky Ashley XD a koukaly do časáku, kde byl taky tenhle obrázek :)