teško je ful biti kul

5. srpna 2007 v 20:29 | DaNNy |  moje KeCy
Rozhodla jsem se učinit rozhodnutí, že sem začnu víc psát. Úpě na ten blog kašlu což je škoda… tak co, jsou prázky a já se nudím…. takže myslím že to je fajn příležitost se zabavit třebas právě tím že sem občas něco čmárnu.
Mám před sebou ještě měsíc prázdnin a já nemám ani představu o tom, co budu u babičky na Moravě celou tu dobu podnikat a proto to nechávám na osudu, ať něco vymyslí. Zatím si nestěžuju, začátek druhého měsíce je zajímavej… Image Hosted by ImageShack.us
Můj chorvatský kamarád ztrácí zájem… Neozval se asi tři čtyři dny… Image Hosted by ImageShack.usuž se neozve. Ono to tak stejně asi muselo dopadnout, vždycky to tak dopadne, jak kdybych to neznala…. Já z něj jsem víc a víc paf a on se potom neozývá. Ale tak třeba má svoje důvody- například plnooo páce, jak tvrdí.. Mám tomu věřit??? Image Hosted by ImageShack.usMno nevím….. Lepší to asi bude neřešit a nechat ho být, city hodit za hlavu… ale jo, udělám to tak.
Jináč mi právě on poslal link na blog jeho kámoše. Tak jsem se tam začetla do článku a přišel mi, docela ustej… člověk co to psal musí být fakt ulítlej, protože tohle by jen tak někdo nevymyslel…. Hážu sem originál a pokusím se to i přeložit….Image Hosted by ImageShack.us
Gle, ovdje:
covjek-zivotinja crnac-sirotinja
kao prvo,a kao drugo,proso sam razred.ko bi reko.ali to nije bitno.sada cu vama ispricati pricu o jednom zbunjenom decku koji je mislio da je najpametniji na svijetu.taj decko se zove pippo.pippo zapravo i je bio najpametniji na svijetu ali mu to nitko nije htio priznati.zato je pippo reko da ce on ubit oko nosoroga.ali ne bilo kakvog nosoroga,nego carobnog zutog nosoroga koji ponekat moze i letiti.tada je krenuo na putovanje oko svijeta i potrazi za carobnim plavim nosorogom.ali kako svi znamo da se carobni crveni nosorog moze naci samu u svetom petru u sumi u pripizini u kurcu u bageru u bunaru u kutiji cipelica lutalica a ne i drugdje.dakle kao sto ste i mogli zakljuciti pippo nije nasao carobnog ljubicastog nosoroga pa mu nije mogao ubiti oko,i bijo je tuzan ko purger kad mamic ne kupi utakmicu pa dinamo izgubi od karlovca(hahahahah).e da i moram sve vas mnogobrojne citatelje ovog fensi bloga pitati sta je gore biti: ocni iscjedak sugavog kanalizacijskog stakora ili purger.
Člověk-živočich černoch-sirotek??
Jako poprvní,a jako podruhé,prošel jsem ročník.kdo by to řekl.ale to není podstatný.teďka vám chci povědět povídku o jednom popleteným klukovi který si myslel že je nejchytřejší na světě.ten kluk se jmenuje pippo.pippo vlastně byl nejchytřejší na světě ale nikdo mu to nechtěl přiznat.proto pippo řekl že zabije oko nosorožce.ale nebylo takového nosorožce,než kouzelného žlutého nosorožce který někdy může i létat.tehdy je vydal na cestu okolo světa a pohledá kouzelného modrého nosorožce.ale jak všichni víme kouzelného červeného nosorožce může najít jenom ve svatém petru v lese v kočce v koulích v bagru ve studni v krabici od bot bezdomovce a nidke jinde.tedy jak jste mohli vyvést výsledek pippo nenašel kouzelného fialového nosorožce tak mu nemohl zabít oko, a byl smutný jako purger když mamic nekoupí zápas tak dinamo zmizí z karlovacu(hahahahah).a musím se vás všech četných čtenářů tohoto fensi blogu zeptat co je horší být: slza špinavé velké myši nebo purger.
Fakticky nechápu a chápat nebudu, jak může někdo vymyslet takovou haluz Image Hosted by ImageShack.us
Kluk má vážně skvělou bujnou fantazii, to se musí nechat. Heyka ale mně se to líbí, je to fakt cool, i když uopće crazy! Už vidím ty komentáře….. Jaká je to píčovina a podobně….. Jak chcete lidi, podle mě je to dost usstýý a já se vracím na jeho blog… baví mě to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu??

KLIKNI

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama