→ Práááázdniny forever ←

9. července 2007 v 17:57 | DaNNy |  moje KeCy
Hned v pátek 29.6. jsem vyrazila z toho hnusnýho města kde žiju. Byla jsem za to v tu chvíli neskutečně vděčná, protože už bych to tam dýl nevydržela! Image Hosted by ImageShack.us Ten den byl pro mě naprosto zdrcující! Nejdřív jsem se na ten den docela těšila, a k babičce na prázky se mi fakt nechtělo, ale tak to bohužel bývá, že kdo se moc na něco těší, tak to nakonec nevyjde- takže jsem za prázdninování u babičky mohla být jedině ráda- vůbec nic nevyšlo.Image Hosted by ImageShack.us
Se dvěma trojkama na vysvědčení jsem byla docela smířená. Měli jsme jen jednu hodinu a potom mě měl můj dlouhodobý "objekt zájmu" odvézt na svým scootříku na nádra. Sám se dokonce nabídl, což jsem nečekala, ale byla jsem ráda. Image Hosted by ImageShack.us Ráno jsem ještě koupila na nádraží v obchodě tříďasovi bonboniéru, aby se neřeklo, Image Hosted by ImageShack.us a pak jsme se spolužákama razili to school.
Hodina byla v poho, učitel postupně rozdával výza, sem tam k tomu přihodil nějakej komentář... Když jsem si sedla zpátky do lavice s tím výzmanmým papírem v ruce a koukla na něj, abych zkontrolovala očekávané hodnocení, myslela jsem že mi snad dali výzo někoho jinýho...Image Hosted by ImageShack.us nee nebyly tam dvě trojky, ale TŘI a ta třetí z dějepisu... eh??Image Hosted by ImageShack.us WHAT??!!?!! Image Hosted by ImageShack.us Ještě dlouho potom jsem nadávala jak dlaždič, takhle nasraná jsem fakt dlouho nebyla.Image Hosted by ImageShack.us Tohle nebylo fér. Známky na to neodpovídaly. Měla jsem tam: 3,1,1,2,1,2 a poslední známku, kterou se už nedozvím.. ale i kdyby to byla čtyřka nebo pětka, což teda stoprocentně neni, na trojku tyhle známky zdaleka nejsou!!!!! FUCK!
Vyšla jsem před školu, vyplašená, kde je ten můj idol, jestli na mě už někde nečeká, každá třída končila jinak, tak jsem nevěděla. S pár spolužákama jsem se ani nerozloučila, což mě mrzí. Image Hosted by ImageShack.us S některýma jsem tam chvilku pobyla, páč jsem čekala že se "objekt zájmu" ukáže. Dali jsme panáka a furt jsem čekala, po deseti minutách se zpoza rohu vynořil jeho spolužák, přišel ke mně a řekl mi že "objekt zájmu" je už pryč, že odjel Image Hosted by ImageShack.us. "To je kretén!" Image Hosted by ImageShack.us Začala jsem znova nadávat. Tahle zpráva posílila moje rozčílení, to už byl fakt ale extrém! Takovej vztek na člověka jsem fakt něměla, nevzpomínám si. Proč mi takhle ubližuje...Image Hosted by ImageShack.us První za mnou celej víkend jezdí a pak na mě zase sere, sakra já ty kluky fakt nechápu!
Musela jsem čekat další hodinu, než mi jel vlak, kterej mi před pár minutama ujel. Image Hosted by ImageShack.us Tak jsem seděla na lavičkách s pár lidma ze třídy, co čekali až otevřou nejbližší hospodu a pak jela domů. Sbalila jsem půlku svýho pokoje a odpoledne s mamkou odjela pryč z tohohle posranýho kraje, kterej jsem v tu chvíli ze srdce nenáviděla! Morava to jistí, tam bude krásně i přes to, že nemám páru, co tam budu dva měscíe dělat! Mno co.. nějak to dopadne. Image Hosted by ImageShack.us
Svýmu- od toho dne už ne- "objektu zájmu" jsem napsala vzkaz, že neni díkybohu jedinej, Image Hosted by ImageShack.us takže jsem si odvoz zajistila u někoho jinýho a ne jen těch pár ubohejch metrů na nádraží, ale až domů. ... Image Hosted by ImageShack.us Stejně si myslím, že je mu to ukradený, ale jen aby si uvědomil zásadní věc, že v mým životě právě skončil svou fázi a já žiju dál i bez zbytečnejch nadějí, že se mu snad někdy budu líbit.
Letí to jak voda, prvních deset prázdninovejch dní je za námi a já si zatím nemůžu stěžovat. Image Hosted by ImageShack.us Našla jsem si u babči nový kámoše a nemaj chybu. Image Hosted by ImageShack.us Je s nima srandy kopec a zážitky gr8! Jeden se do mě naneštěstí nešťastně zamiloval, což mě moc mrzí ale nedá se nic dělat, není to můj typ, ani mě nijak jinak nepřitahuje a taky jsem sem nejela balit kluky, kámoši jsou taky fajn. Někteří mě přitahovat můžou, why not, ale šance si nedávám, protože někteří jsou zadaní, Image Hosted by ImageShack.us takže no problem, nebudeme si kazit ani vztahy vážný, ale ani ty kamarádský, který jsou mega fajn. Image Hosted by ImageShack.us Klucííí jsou fajnoví a já doufám že zůstanou dobrý kamarádský vztahy na furt, že to nebude jen chvilkový, třebas právě proto, že bydlím poblíž velkoměsta... To by mě mrzelo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama